.

.

ZXW цигара од пепел, стакло црвено вино стакло, цврсто дрво креативно сет на пепелници

ZXW цигара од пепел, стакло црвено вино стакло, цврсто дрво креативно сет на пепелници

DEN 2629.44

Количина на стоки
Тековен

✔ Големина : 288*160*43мм; Материјал : Дрво+метал ✔ Метален грип, висок квалитет, стилски дизајн. Design Дизајн на чад со голем калибар : специјален чад за чад за цигари, кои можат да држат цигари со различни големини. ✔ Дизајнот што не се лизга на дното нема да ја гребе табелата. Доста тежина, не е лесно да се тропа. ✔ Висококвалитетно занаетчиство, Исклучителна дизајн за пакување на кутии за подароци. Спецификација на пепел : Должина : 288мм; Ширина : 160мм; Height : 43mm Net weight : 1150g Gross weight : 1680g Material : wood + metal Packing : gift box Widely used : Outdoor use : porch, deck, courtyard, patio or travel Indoor use : home, lounge, meeting room, office, business area, Ресторан, кафе, бар, скара, забава, Божиќ, итн . Како да го исчистите цигарот од пепел : миење на вода, лесно да се исчисти советот : Ако имате какви било прашања, ви благодариме што за прв пат контактиравте преку е -пошта.

Други карактеристики

Најдобри понуди