.

.

Smailенски сандали со стапка на глуждот и јамка Гладијатор Флип Флопс Фести летен мода Сандал со клип пети

Smailенски сандали со стапка на глуждот и јамка Гладијатор Флип Флопс Фести летен мода Сандал со клип пети

DEN 159.84

Количина на стоки
Тековен

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Направени во САД или увезени. ❀ ОДГОВОРНА Големина : Ние користиме азиски големини, кои работат помали од нас. Изберете ја големината според табелата со големина на сликата на производот! Ако имате какви било прашања во врска со папучи, слободно контактирајте не. Затворање на тока. Design Дизајн на поддршка на лакот】 : Флип -апостолки со поддршка на лак одговараат на обликот на стапалата, ублажувајте го притисокот предизвикан од болка во лак, здрави вклопни ортопедски сандали. Клин -сандали за жени со перница, помагаат за апсорпција на шок и перница, промовираат циркулација на крвта, добро за здравјето. 【Не-лизгачка гума од надворешната страна】 : Womenените ортопедски сандали имаат издржлив ѓон што не се лизга од гума, удобна синтетичка горната, поставата за дишење и мекото пети за да се спречи размалување и плускавци.Анти-лизгачки гума од надворешната страна, блеска и мека. 【Целодневна удобност】 : Овие флип-апостолки за жени се дизајнирани со нозе за да испорачаат целодневен удобност совршени придружници за разгалување за вашите секојдневни рутини, бегства за време на викендот и потрага по смиреност помеѓу. 【Мода совпаѓање】 : Без разлика дали е на плажа, шопинг, на одмор, градинарство или датира, сандалите за поддршка на лак изгледаат слатко со кој било фустан или обичен летен фустан, шорцеви, фармерки или хеланки, и капаче ширум плажа. 【Различни прилики】 : Совршено за да ги однесете на патувања за пешачење, патувања за пловење во текот на летото и прошетки на плажа. Исклучено за забава за базени, крстарење, спорт, патување, затворено, на отворено. Направени во САД или увезени. ❀ ОДГОВОРНА Големина : Ние користиме азиски големини, кои работат помали од нас. Изберете ја големината според табелата со големина на сликата на производот! Ако имате какви било прашања во врска со папучи, слободно контактирајте не. Затворање на тока. Design Дизајн на поддршка на лакот】 : Флип -апостолки со поддршка на лак одговараат на обликот на стапалата, ублажувајте го притисокот предизвикан од болка во лак, здрави вклопни ортопедски сандали. Клин -сандали за жени со перница, помагаат за апсорпција на шок и перница, промовираат циркулација на крвта, добро за здравјето. 【Не-лизгачка гума од надворешната страна】 : Womenените ортопедски сандали имаат издржлив ѓон што не се лизга од гума, удобна синтетичка горната, поставата за дишење и мекото пети за да се спречи размалување и плускавци.Анти-лизгачки гума од надворешната страна, блеска и мека. 【Целодневна удобност】 : Овие флип-апостолки за жени се дизајнирани со нозе за да испорачаат целодневен удобност совршени придружници за разгалување за вашите секојдневни рутини, бегства за време на викендот и потрага по смиреност помеѓу. 【Мода совпаѓање】 : Без разлика дали е на плажа, шопинг, на одмор, градинарство или датира, сандалите за поддршка на лак изгледаат слатко со кој било фустан или обичен летен фустан, шорцеви, фармерки или хеланки, и капаче ширум плажа.

Други карактеристики

Најдобри понуди