.

.

Божиќна Дедо Мраз дистрибуира подароци со сет за градежни модели на новогодишни модели, Божиќен декор и подароци за деца два во еден

Божиќна Дедо Мраз дистрибуира подароци со сет за градежни модели на новогодишни модели, Божиќен декор и подароци за деца два во еден

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

★ Убави Божиќни подароци-ова е колекции за Божиќни згради, кои се состојат од 730 п Тоа е одлично подароци за деца. Дали е модел на животна зграда, кој Дедо Мраз јава на елк за да испорачува подароци. ★ Божиќен декор за дома-овој готов производ прилично симпатичен, ние исто така дизајнираме како декор аранжман во групи со елка и други Божиќни приврзоци. Може да го ставите под елката. ★ Дојдете со упатства за хартија-производот доаѓа со детално собрание, така што не мора да се грижите за тешкотијата да го завршите овој Божиќен подарок. Ако имате какви било потешкотии или прашања во врска со производот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе посакаме Одговори во рок од 24 часа. ★ Направете материјал од ABS-сите од нашите градежни блокови се направени од ABS материјал. Резултатот е дека е многу лесно да се поправат цврсто заедно. Веруваме дека дефинитивно ќе ја цениме нивната економичност. ★ По услугата за продажба, ве молиме, контактирајте не, ако се случи несреќно што недостасува дел. Ние ќе го испратиме исчезнатиот дел непосредно за вас. Ние ќе се потпреме за 24 часа. Ви благодарам за вашата поддршка. ★ Убави Божиќни подароци-ова е колекции за Божиќни згради, кои се состојат од 730 п. Тоа е одлично подароци за деца. Дали е модел на животна зграда, кој Дедо Мраз јава на елк за да испорачува подароци. ★ Божиќен декор за дома-овој готов производ прилично симпатичен, ние исто така дизајнираме како декор аранжман во групи со елка и други Божиќни приврзоци. Може да го ставите под елката. ★ Дојдете со упатства за хартија-производот доаѓа со детално собрание, така што не мора да се грижите за тешкотијата да го завршите овој Божиќен подарок.

Други карактеристики

Најдобри понуди