.

.

Боксот за богати со трупови на слонови Julулијана 14706

Боксот за богати со трупови на слонови Julулијана 14706

DEN 645.28

Количина на стоки
Тековен

Слатката на Дејзи слон Затегнати во сатенска кутија за подароци. Отвора за чување на вашите специјални ситници. Епоксид со детали за кристал. Богатите ситници што можат да се соберат кутии за чување метални метални метални изградени и украсени со епоксид и кристали. Димензии H : 5 W : 9 D : 3 cm Секое парче се снабдува во кутија за подароци наредени со свила со врежана капак.

Други карактеристики

Најдобри понуди