.

.

М6-1,00 х 90ММ Шестоаголни Завртки За Завртки, Нерѓосувачки Челик 18-8 Целосно Навој, Груб Конец, Големина На Конец: М6, Должина На Завртката: 90ММ

М6-1,00 х 90ММ Шестоаголни Завртки За Завртки, Нерѓосувачки Челик 18-8 Целосно Навој, Груб Конец, Големина На Конец: М6, Должина На Завртката:

DEN 1.00

Количина на стоки
Тековен

Дијаметар-Теренот На Конецот : М6-1,00 / Должина Од Под Главата : 90ММ Груб Конец / Целосно Навој. 18-8 шестоаголни завртки од нерѓосувачки челик нудат заштита од временски услови и корозивни средини. Отпорен на ' рѓа во средини со свежа вода, за средини со солена вода користете ја верзијата од нерѓосувачки челик 316. Наречени шестоаголни завртки за капачиња или шестоаголни завртки за капачиња. Дијаметар-Теренот На Конецот : М6-1,00 / Должина Од Под Главата : 90ММ. Груб Конец / Целосно Навој. 18-8 шестоаголни завртки од нерѓосувачки челик нудат заштита од временски услови и корозивни средини. Отпорен на ' рѓа во средини со свежа вода, за средини со солена вода користете ја верзијата од нерѓосувачки челик 316. Наречени шестоаголни завртки за капачиња или шестоаголни завртки за капачиња. Шестоаголните завртки за капачиња честопати погрешно се нарекуваат шестоаголни завртки, иако главната разлика е во тоа што шестоаголните завртки имаат лице за миење под главата и заоблена точка, а шестоаголната завртка нема лице за миење или заоблени навои. Шестоаголна завртка за капаче е шестстрана завртка со исечена шестоаголна глава и лице за миење на површината на лежиштето.

Други карактеристики

Најдобри понуди