.

.

Sigma 30mm f/1.4 DC DN Современа Премиер Леќа За Sony E-Mount w/ 64GB Екстремни ПРО Пакет

Sigma 30mm f/1.4 DC DN Современа Премиер Леќа За Sony E-Mount w/ 64GB Екстремни ПРО Пакет

DEN 1.00

Количина на стоки
Тековен

Пакетот Вклучува : Sigma 30mm f/14 Современи Dc Dn Премиер Леќа За Sony E, Sandisk 64 GB Екстремни ПРО 200 MB/s sdxc UHS-I Мемориска Картичка, Неопренови Леќа Торбичка За Леќи до 4.5 Инчи (Мали), 5-Парче Дигитална Камера Чистење И Додаток Комплет И Леќа Чистење Пенкало. Брз И Мазен АФ : Чекор мотор вграден за подобрена видеографија. Со вградување на чекор мотор, објективот нуди исклучително брзи и тивки перформанси за автоматско фокусирање. Разноврсна : Сигма 30мм f/1.4 DC DN Современата Премиерна Леќа е најдобрата опција за разни видови фотографија. Овој главен објектив е совршен за креативни, патувања, свадби и настани, портрет и семејна фотографија. Прекрасен Ефект На Боке : објективот со голем дијаметар со осветленост f/1.4 овозможува мала длабочина на поле за прекрасен ефект на боке. Компатибилност : овој објектив е исто така компатибилен со Sony E-mount Брз ХИБРИД АФ. Фокусна должина : 30мм. опсег На Отворот : ф/1. Е-монтирање објектив. Компактен и ултра-пренослив дизајн. LCR II Капа За Задни Леќи. ЛЦФ-52ммⅲ Предна Капа. LH586-01 Леќа Хауба. 64гб капацитет за складирање. Брзина на читање ДО 170mb/s. Брзина На Пишување До 90 MB/s. Номинална Uhs Класа На Брзина 3 (U3). Номинална Класа На Брзина На Видео 30 (V30). Шок, температура, вода и рендген-доказ.

Други карактеристики

Најдобри понуди