.

.

Декиру акрилна фото рамка - 4x6 , дебелина од 20мм • Магнетна акрилна рамка • Рамки за слика на десктоп без рамка • Лебдечка рамка за фотографии • Одделение ААА чиста

Декиру акрилна фото рамка - 4x6 , дебелина од 20мм • Магнетна акрилна рамка • Рамки за слика на десктоп без рамка • Лебдечка рамка

DEN 383.84

Количина на стоки
Тековен

Декиру 4 x 6 инчи акрилни фото -рамки се многу лесни за употреба и се во можност да бидат самостојни на вашата работна маса или табелата - без потребни алатки! Рамката на магнетната слика се одржува од 4 силни магнети на секој агол Корисникот едноставно треба да го раздели секој блок за да ја вметне/замени сликата помеѓу. Голема гордост се зема за нашите рамки и искрено се надеваме дека ќе уживате да ги користите. ⭐ Премиум квалитет : Супериорниот акрилен материјал се оценува ААА и нема да деколира или да се претвори жолт со текот на времето. Секој блок е исклучително кристално чист и доаѓа со УВ заштита. Дополнителната УВ -облога ќе послужи за да се спречи деградација на фотографии од сончева светлина. ⭐ Посилен магнет : Нашите користени 4 аголни магнети се импровизирана верзија - посилни од повеќето производи што се продаваат на пазарот. Јачината на магнетизмот ќе биде повеќе од доволна за да се одржат 2 одделни фотографии (двострани) во рамките. ⭐ Дополнителна дебелина : Без разлика дали ќе изберете да ја монтирате вашата слика во портрет или ориентација на пејзаж. Ние нудиме дополнителна дебелина во споредба со нашите колеги за малопродажба. Дебелината се тестира и е докажано за да се овозможи доволна стабилност и цврстина за фото-рамката да се самостојни. ⭐ Високо подарок : Нашите фото -рамки ќе дојдат со кутија за подароци со заштитено завиткување на меурчиња и вреќа со PE во внатрешноста. Идеален и совршен подарок за вашето семејство, пријатели и најблиски да одржуваат фотографии од драгоцена момент. Декиру 4 x 6 инчи акрилни фото -рамки се многу лесни за употреба и се во можност да бидат самостојни на вашата работна маса или табелата - без потребни алатки! Рамката на магнетната слика се одржува од 4 силни магнети на секој агол. Корисникот едноставно треба да го раздели секој блок за да ја вметне/замени сликата помеѓу. Голема гордост се зема за нашите рамки и искрено се надеваме дека ќе уживате да ги користите.

Други карактеристики

Најдобри понуди