.

.

Хемотон 2 парчиња суши производител на пресади DIY ориз онигири ручек месо од месо пластична топка од ориз за правење кујнски гаџет за возрасни деца почетник

Хемотон 2 парчиња суши производител на пресади DIY ориз онигири ручек месо од месо пластична топка од ориз за правење кујнски гаџет

DEN 1385.60

Количина на стоки
Тековен

Оваа топка од ориз е многу погодна за правење топки со ориз, суши, алги, итн Оризот е преносен и мал по големина, за да можете да ја носите. Лесно за работа, треба само да го спакувате оризот цврсто, а потоа да притиснете надолу, во спротивно оризот ќе биде премногу лабав и не може да ја одржи својата форма. Изработено е од пластика од одделение за храна, еколошки и безбеден. Користејќи ја оваа мини и интересна топка од ориз, вашето дете ќе има голем апетит.

Други карактеристики

Најдобри понуди