.

.

X-DREE 2,22 mm Dia +/-0,001 mm Толеранција Волфрам Карбид Мерење Игла Мерач (Калибрадор де медичион де пајнс де медичион де карбуро де тунгстено де толеранција де 2,22 мм Диа + / - 0,0

X-DREE 2,22 mm Dia +/-0,001 mm Толеранција Волфрам Карбид Мерење Игла Мерач (Калибрадор де медичион де пајнс де медичион де

DEN 1148.80

Количина на стоки
Тековен

Име На Производот : Пин Гејџ; Материјал : Волфрам Карбид Тежина : 5g; Содржина На Пакетот : 1 x Pin Gage, 1 x Кутија За Складирање.220 мм; Толеранција : +/-0. Вкупна Должина : 50мм / 2"; Боја : сребрен Тон(вкупна Должина : 50 мм / 2''; Боја : тоно платадо. Големина на држачот : 13мм х 57мм / 0,5 "х 2,2" (Д*Л) (Тамањо дел сопорте : 13 мм х 57 мм / 0,5' х 2,2 '(Д * Л). Име На Производот : Пин Гејџ; Материјал : Волфрам Карбид. Тежина : 5g; Содржина На Пакетот : 1 x Pin Gage, 1 x Кутија За Складирање.220 мм; Толеранција : +/-0. Вкупна Должина : 50мм / 2"; Боја : сребрен Тон(вкупна Должина : 50 мм / 2''; Боја : тоно платадо. Големина на држачот : 13мм х 57мм / 0,5 "х 2,2" (Д*Л) (Тамањо дел сопорте : 13 мм х 57 мм / 0,5' х 2,2 '(Д * Л). 2,22 мм Диа +/-0,001 Мм Толеранција Волфрам Карбид Мерење Игла Мерач Опис : Изработени од волфрам карбид материјал.Точна проверка на големини на дупки, локација, слотови за мерачи, растојание помеѓу дупките итн.

Други карактеристики

Најдобри понуди