.

.

Diamond Star Glass 5,5 x5.5 x12.5 чиста тегла w/капак

Diamond Star Glass 5,5 x5.5 x12.5 чиста тегла w/капак

DEN 447.84

Количина на стоки
Тековен

Мерки 5 Направено од стакло. Парче со висок квалитет. Елегантен и софистициран. Отстранлив капак. Diamond Star Glass 5,5 "x5.5 "Јасна тегла w/капак. Ние сме врвен увозник на квалитетни производи за стакло. Имаме огромна количина на залихи за снабдување на вашите потреби за квалитетни производи за стакло, по прифатливи цени. Категориите се движат од уметничко стакло, жива, плочи, цветни основи, градина и специјалност и сезонски и одмор. Со повеќе од 19 години искуство во индустријата, ние користиме традиционална и напредна технологија за производство на квалитетни стакло и со поддршка на нашата во Тим за дизајн на куќи, ние се обидуваме да го поставиме трендот и да нудиме нови производи секоја година. Diamond Star го носи најдоброто и во стаклото изнесено во рака и со машини.

Други карактеристики

Најдобри понуди