.

.

ZLXDP Пренослив Компас Воен Кампување На Отворено Мини Преклопен Објектив Компас Армиски Опстанок Прецизни Алатки За Експедиција За Насочување

ZLXDP Пренослив Компас Воен Кампување На Отворено Мини Преклопен Објектив Компас Армиски Опстанок Прецизни Алатки За Експедиција За Насочување

DEN 1691.20

Количина на стоки
Тековен

Компас изработен од пластика со големо влијание Компас За Алатка за Преживување во итни случаи идеален за авантура на отворено. Чистата стаклена плоча и вагата ве тераат да видите точни отчитувања. Разновиден за водење и позиционирање, совршен за кампување, пешачење, итни случаи итн. Пренослива големина и лесен, лесен за ставање во вашиот џеб. Компас изработен од пластика со големо влијание.Компас За Алатка за Преживување во итни случаи идеален за авантура на отворено. Чистата стаклена плоча и вагата ве тераат да видите точни отчитувања. Разновиден за водење и позиционирање, совршен за кампување, пешачење, итни случаи итн.Пренослива големина и лесен, лесен за ставање во вашиот џеб.Спецификација : Големина( Преклопена) : 7, 6cm X5, 7cm X2, 6cm Size(Прошири) : 16, 6cm X5, 7cm X1, 9cm Color : Армија Зелена Забелешка : Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите.

Други карактеристики

Size(Folded):
7.6cmX5.7cmX2.6cm
Size(Expand):
16.6cmX5.7cmX1.9cm
Color:
Army Green
Note:
Due to the different monitor and light effect, the actual color of the item might be slightly different from the color showed on the pictures. Thank you!:
Please allow 1-3cm measuring deviation due to manual measurement.:
Package Included:
1 x Compass

Најдобри понуди