.

.

Божиќни украси на UKLSQMA 4PCS Надворешни соларни соларни бонбони светла, надградени водоотпорни соларни маркери на дворни светла со starвезда, соларни бонбони од трска з

Божиќни украси на UKLSQMA 4PCS Надворешни соларни соларни бонбони светла, надградени водоотпорни соларни маркери на дворни светла со starвезда,

DEN 3.00

Количина на стоки
Тековен

【Индивидуални соларни Божиќни украси】 Нашите божиќни бонбони светла се одделени, без жица и дополнително напојување Можете да го украсите вашиот пат бесплатно како што сакате, додека другите Божиќни светла на трска со бонбони на отворено се поврзани со долги жици, лесни за кршење, без погодно за складирање. Црвените и белите соларни бонбони светла можат да создадат романтична Божиќна атмосфера. Одлични Божиќни украси за да ги пречекате пријателите и семејството во вашиот дом за Божиќни собири. 【Посветли и подолго работно време】 Овие Божиќни украси на отворено со надградени светли LED светла и starsвезди, што ги прави нашите Божиќни украси на отворено посветли од обичните светла за маркери на Божиќ. Божиќни светла на отворено вграден 600 m Ah голем капацитет на батерија што обезбедува подолго работно време. Божиќниот декор може да трае 8-12 часа осветлување откако ќе се полни 4-6 часа на сонце, што во голема мерка ги задоволува вашите потреби за ефект на осветленост и осветлување. 【Соларни напојувани и поголема ефикасност】 Божиќните украси на отворено напојувани со соларна енергија, кои траат во текот на поголемиот дел од ноќта и ќе заштедат на вашите сметки за енергија. Божиќни украси отворено двор опремени со високо-ефикасни монокристални соларни панели ги прават нашите LED Божиќни светла на отворено имаат повисоки стапки на конверзија, побрзо се полнат и да бидат поефикасни од другите украси за Божиќни двор, ефикасно да го осветлуваат вашиот двор или градина. 【IP65 водоотпорни и издржливи и автоматски/исклучени/исклучени Божиќни светла со високо водоотпорно ниво IP65 и се изработени од висококвалитетна школка ABS и стабилни влогови, кои се дизајнирани да издржат екстремни временски услови. Ова може да обезбеди долготраен живот и издржливост на овие Божиќни светла на отворено. Не грижете се за дожд, снег, мраз или сон. Светлата со бонбони од трска може автоматски да се вклучат ноќе и да се исклучат наутро. Нашите божиќни светла на отворено се повеќе пригодни.

Други карактеристики

Најдобри понуди