.

.

Анти-прашина водоотпорен Телефонски куќиште на Лулуми за Huawei Honor 7, TPU цртан филм покритие против нок-јазол заштитен издржлив наносен песок со меки куќишта за оклоп ?

Анти-прашина водоотпорен Телефонски куќиште на Лулуми за Huawei Honor 7, TPU цртан филм покритие против нок-јазол заштитен издржлив наносен

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

[Функционален држач] - држач за телефонски филмови што обезбедува поддршка за прстите и промена на традиционалните начини за грабање на вашиот паметен телефон 360 Степен на ротација овозможува завидна употреба на удобност без раце на вашиот мобилен телефон какви било агли. [Функционален Kickstand] - Распрснете и станете Kickstand на паметни телефони. Ослободете ги рацете и уживајте во вашето видео време!. [Намалување на стресот] - Сјајна деликатна течна сјајна starsвезди мека торба. Притиснете за да го видите како се менува во вашите сопствени starsвезди на стрелање. Не само што може да го поддржува вашиот паметен телефон, туку и да го поддржува вашиот живот со тоа што е вашиот играч за намалување на стресот. [Супер симпатичен дизајн] - прилагодената течна торба е дизајн за совршено да се совпаѓа со случајот со цртани филмови. Правејќи супер симпатичен дизајн заедно. Оваа серија е многу препорачана за нашите прекрасни клиенти за девојчиња. [Заштитно и фитинг] - Мекиот случај на TPU целосно ги покрива сите копчиња и трајната течна торба носи поголема заштита. Пресекот на фотоапаратот испакнува 1мм за да може да спречи гребење на вашите леќи. Секое покритие за пирс и копче е совршено совпаѓање (слушалки, микрофон, итн. Бренд : Лулуми Ние ги изградивме нашите брендови, студија и фабрики од 2016 година. Ние се фокусираме на дизајнот и функционалноста. Нашата цел е да произведеме соодветни случаи за секој паметен телефон во светот. Сите случаи што ги произведуваме се исти како и нашиот стандард за случаи на i Phone и Samsung.

Други карактеристики

Најдобри понуди