.

.

Ангоил Играчка Играчка Сквиз Играчки Едукативни Играчки За Мали Деца Кутија За Монети За Новороденчиња Монтесори Дрвени Играчки Кутија За Монети За Бебиња Монтес?

Ангоил Играчка Играчка Сквиз Играчки Едукативни Играчки За Мали Деца Кутија За Монети За Новороденчиња Монтесори Дрвени Играчки Кутија За

DEN 3.00

Количина на стоки
Тековен

пластика Монтесори Објект Кутија : празник подароци, роденденски подароци и други прилики. Монтесори Играчки За Бебиња 6-12 Месеци : Дрвени Деца Едукативни Играчки-Лесни, многу погодни за употреба. Облик Објект Кутија Монета : - Боја на база На Вода И Играјте Со Мир на Умот. Површинскиот слој е боја на база на вода , која е безбедна и, бојата е посветла, а децата можат да играат по своја волја. Монтесори Материјали Објект : Дрвени Деца Едукативни Играчки-Изработени од врвен материјал за и практична употреба. Монтесори Монета Кутија : Едукативни подароци за деца за да им помогнат на децата да учат и растат. Монтесори Објект Кутија : празник подароци, роденденски подароци и други прилики. Монтесори Играчки За Бебиња 6-12 Месеци : Дрвени Деца Едукативни Играчки-Лесни, многу погодни за употреба. Облик Објект Кутија Монета : - Боја на база На Вода И Играјте Со Мир на Умот. Површинскиот слој е боја на база на вода , која е безбедна и, бојата е посветла, а децата можат да играат по своја волја. Монтесори Материјали Објект : Дрвени Деца Едукативни Играчки-Изработени од врвен материјал за и практична употреба. Монтесори Монета Кутија : Едукативни подароци за деца за да им помогнат на децата да учат и растат. Пакет Листа 1 х Детска Едукативна Играчка Карактеристики-Големина : Околу 12 х 12 х 8,5 см деца монтесори играчки. - Материјал : играчки За сортирање Дрво. - Боја : како што е прикажано кутија монета фиока.

Други карактеристики

Најдобри понуди