.

.

Веројатно пиење виски смешно чајно кафе чај

Веројатно пиење виски смешно чајно кафе чај

DEN 351.20

Количина на стоки
Тековен

Висококвалитетна кригла го прави совршен подарок за секого Печатени само на чаши со највисок квалитет. Печатењето никогаш нема да избледи без разлика колку пати се мие. Спакувано и испорачано од САД. Машината за миење садови и микробрановата безбедна. Испорачан во прилагодено пакет од стиропор за да се обезбеди дека пристигнува совршено. Висококвалитетна кригла го прави совршен подарок за секого. Печатени само на чаши со највисок квалитет. Печатењето никогаш нема да избледи без разлика колку пати се мие. Спакувано и испорачано од САД. Машината за миење садови и микробрановата безбедна. Испорачан во прилагодено пакет од стиропор за да се обезбеди дека пристигнува совршено. Апсолутно сакајте ја вашата нарачка или контактирајте не и ние ќе го направиме правилно. Вашето задоволство е 100% загарантирано.

Други карактеристики

Најдобри понуди