.

.

VXB Бренд Јапонија MJC-65CS - WH 1 инчи до 1 1/2 инчен Вилица-Тип Флексибилни Спојка Спојка Создаден 2 Дијаметар: 1 1/2 Инчен Должина Спојување: 90 Спојување Надворешниот Дијамет

VXB Бренд Јапонија MJC-65CS - WH 1 инчи до 1 1/2 инчен Вилица-Тип Флексибилни Спојка Спојка Создаден 2 Дијаметар: 1 1/2 Инчен Должина Спојување:

DEN 8504.32

Количина на стоки
Тековен

Спојка Создаден 1 Дијаметар : 1 инч Спојување Создаден 2 Дијаметар : 1 1/2 инчи. Должина На Спојување : 90. Спојување Надворешен Дијаметар : 65. 7-15 дена превозот. VXB Бренд, NBK Јапонија MJC-65 CS - WH 1 инчи до 1 1/2 инчи-тип флексибилна Спојка Nbk Јапонија MJC-65 CS-WH 1 инчи до 1 1/2 инчен флексибилна Спојка од типот На Вилицата, ова е флексибилна спојка од типот на вилицата. Мевот овозможува ексцентричност, аголна неусогласеност и крајна игра. Отворот За спојување 1 Дијаметар : 1 Инчен Отвор За спојување 2 Дијаметар : 1 1/2 Инчи Должина на спојување : 90 Надворешен Дијаметар на спојката : 65 материјал : Нерѓосувачки Ова е флексибилна спојка од типот на вилицата.Тесното Вклопување овозможува пренос со нула реакција при низок вртежен момент.Лесно вклопување ви овозможува непречено да ги соберете и поделите центарот и ракавот.Одличната флексибилност овозможува ексцентричностаголна неусогласеност и извртување на вибрациите accepted.

Други карактеристики

Најдобри понуди