.

.

024-26003-000-ОЕМ ја надгради замената за моторот на вентилаторот Колман

024-26003-000-ОЕМ ја надгради замената за моторот на вентилаторот Колман

DEN 4879.84

Количина на стоки
Тековен

Ова е сосема нов мотор на вентилатор OEM Дел за замена на OEM со врвен квалитет!. 1075 вртежи во минута. Ова е сосема нов мотор на вентилатор OEM. Дел за замена на OEM со врвен квалитет!. 1075 вртежи во минута. Ова е сосема нов мотор на вентилатор OEM.

Други карактеристики

Најдобри понуди