.

.

Esdot iPhone 11 Pro Max Случај Со Вграден Заштитник На Екранот, Воена Одделение Покритие Со Модерен Дизајн За Жени Девојки, Заштитен Телефон Случај За apple iPhone 11 Pro Max 6.5 Агат Кам

Esdot iPhone 11 Pro Max Случај Со Вграден Заштитник На Екранот, Воена Одделение Покритие Со Модерен Дизајн За Жени Девојки,

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

Вграден Заштитник На Екранот : esdot i Phone 11 Pro Max капаците доаѓаат со цврста предна рамка, чешлајќи чувствителен вграден заштитник на екранот за да спречите гребнатини и пукнатини на телефонот без да ја загрозите чувствителноста на допир Тенок и Елегантен Дизајн : оваа футрола за телефон е лесна, тенка и лесна за држење, со модерен дизајн додава дополнителен стил на неа. Совршен подарок за сите жени, девојки и девојка. Изберете го овој случај за да изразите деликатес и елеганција на вашиот животен стил. Заштита на камерата и Екранот : Подигната усна на камерата и екранот за да го ублажи ударот и да го заштити екранот на телефонот од капки и пукнатини и гребнатини на површината. Прецизните исечоци овозможуваат лесен пристап до сите карактеристики и Копчиња. Поддржете безжично полнење, можете само да го репродуцирате вашиот телефон 11 про макс со него на безжичен полнач за совршено полнење. Доживотна Гаранција : ако имате некое прашање, ве молиме контактирајте не овде, ние ќе го решиме вашиот проблем во рок од 24 часа додека не сте задоволни. Вграден Заштитник На Екранот : esdot i Phone 11 Pro Max капаците доаѓаат со цврста предна рамка, чешлајќи чувствителен вграден заштитник на екранот за да спречите гребнатини и пукнатини на телефонот без да ја загрозите чувствителноста на допир. Тенок и Елегантен Дизајн : оваа футрола за телефон е лесна, тенка и лесна за држење, со модерен дизајн додава дополнителен стил на неа.

Други карактеристики

Најдобри понуди