.

.

Биди Љубезен Налепници Гордост Налепници Човечко Виножито Браник Налепници Гордост Налепници За Автомобили Биди Љубезен Знак Налепница АСЛ Налепница Авто Автомо

Биди Љубезен Налепници Гордост Налепници Човечко Виножито Браник Налепници Гордост Налепници За Автомобили Биди Љубезен Знак

DEN 2.33

Количина на стоки
Тековен

Значајна Шема : оваа [БИДИ ЉУБЕЗНА] налепница содржи многу бои, симболизирајќи го среќниот живот на различни луѓе; Секоја англиска буква одговара на различен гест, овие гестови се знаковни јазици кои претставуваат различни букви, изразувајќи различни колективни позитивни ставови кон животот, слично на тоа, [ЧОВЕКОТ] исто така претставува различни видови социјални групи, и овие прекрасни налепници можат да шират позитивна енергија Сигурен Материјал : овие налепници за браник на виножито се направени од водоотпорна леплива хартија, која може цврсто да се залепи на многу мазни површини, не е лесно да падне, убава технологија за печатење, не е лесно да исчезне во дождливи денови, снежни денови или сонце, и може да остане живописно долго време. Уживајте Во Рацете На Забава : можете да направите културни постери со овие шарени налепници за знаци, да ги декорирате весниците на таблата, белешките или албумите со фотографии и да ви дадете многу забава; можете исто така да им дадете како мали подароци за вашите пријатели, 24 парчиња се доволни за споделување со другите. Различни Апликации : овие налепници за виножито може да се залепат во многу прилики, на пример, можете да ги објавите на вашиот лаптоп, прозорци, ѕидови, фрижидер, врати, поштенско сандаче, пошта, автомобили, мотоцикли, шлемови, шишиња, ранци, бележници, мебел, мобилни телефони или други мазни површини, за да ве направат повеќе личност. Што Ќе Добиете : овој пакет содржи 2 различни стилови на налепници за знаме на гордоста, 12 парчиња [БИДЕТЕ ЉУБЕЗНИ] со димензии приближно 5,4 х 6,2 инчи и 12 парчиња [ЧОВЕЧКИ] со димензии околу 1,9 х 5,7 инчи; Двете налепници се составени од светли бои, како што се розова, сина, црна, кафеава, црвена, портокалова, виолетова, сива, жолта и така натаму, кои изгледаат живописно и позитивно. Значајна Шема : оваа [БИДИ ЉУБЕЗНА] налепница содржи многу бои, симболизирајќи го среќниот живот на различни луѓе; Секоја англиска буква одговара на различен гест, овие гестови се знаковни јазици кои претставуваат различни букви, изразувајќи различни колективни позитивни ставови кон животот, слично на тоа, [ЧОВЕКОТ] исто така претставува различни видови социјални групи, и овие прекрасни налепници можат да шират позитивна енергија.

Други карактеристики

Најдобри понуди