.

.

Акрилен Држач ЗА Сладолед САМ Сам Штанд За Сладолед Држач За Свадбен Десерт Држач За Држач За Конус За Крем

Акрилен Држач ЗА Сладолед САМ Сам Штанд За Сладолед Држач За Свадбен Десерт Држач За Држач За Конус За Крем

DEN 2.67

Количина на стоки
Тековен

Нашиот дисплеј за конус за сладолед ќе ви го даде најдобриот атрактивен начин за прикажување на конусот за сладолед и сите други задоволства во вашата забава или секојдневниот десерт Држачот за сладолед со 6 дупки е совршен за држење мини конуси за сладолед, конуси за снег, конуси од пченка, конуси од вафли. Овој држач за конуси работи одлично на роденденска забава, Божиќна забава, пикник, продавници, ресторани, пазари. Изработен е од акрилик кој има кристално јасен и цврст. Држачот за конус за сладолед стои со лесна инсталација, можете да го извадите кога одите на пикник или други забави на отворено. Нашиот дисплеј за конус за сладолед ќе ви го даде најдобриот атрактивен начин за прикажување на конусот за сладолед и сите други задоволства во вашата забава или секојдневниот десерт. Држачот за сладолед со 6 дупки е совршен за држење мини конуси за сладолед, конуси за снег, конуси од пченка, конуси од вафли. Овој држач за конуси работи одлично на роденденска забава, Божиќна забава, пикник, продавници, ресторани, пазари. Изработен е од акрилик кој има кристално јасен и цврст. Држачот за конус за сладолед стои со лесна инсталација, можете да го извадите кога одите на пикник или други забави на отворено. СЛУЖЕЊЕТО НА ВАШИТЕ КОНУСИ НА УРЕДЕН НАЧИН-Правењето конусно уживање никогаш не било толку лесно со нашиот држач за конус за сладолед.

Други карактеристики

Најдобри понуди