.

.

Powertron Поголем Капацитет Нови 72300 3.5 V Батерии За Велч Алин

Powertron Поголем Капацитет Нови 72300 3.5 V Батерии За Велч Алин

DEN 527.20

Количина на стоки
Тековен

2 сосема нови батерии за замена за Рачката На Отоскопот # 71000А Велч Алин Ако вашата батерија има јазиче за контакт на страна - не ја купувајте оваа батерија. Заменува Велч Алин 72300 3. Батериите се дел од нашата Нова "Златна Серија". 2 Година Гаранција. 2 сосема нови батерии за замена за Рачката На Отоскопот # 71000А Велч Алин. Ако вашата батерија има јазиче за контакт на страна - не ја купувајте оваа батерија. Заменува Велч Алин 72300 3. Батериите се дел од нашата Нова "Златна Серија". 2 Година Гаранција. Бидејќи овие батерии се толку квалитетни и направени со ненадмината внимание на деталите, тие доаѓаат со неверојатна 2-годишна Гаранција! Ние произведуваме над 10.000 од нив годишно. Секоја батерија е тестирана на оптоварување и квалитетот се проверува пред пратката. Зошто да купувате од дистрибутер кога можете да купите од производителот?.

Други карактеристики

Најдобри понуди