.

.

Czdyuf Рамо Гласник Торба Стп Кожа Бизнис Црна Секојдневен Компјутер Лаптоп Машки Патување Крстот Торба За Човекот

Czdyuf Рамо Гласник Торба Стп Кожа Бизнис Црна Секојдневен Компјутер Лаптоп Машки Патување Крстот Торба За Човекот

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

Стп Кожа Земја Како Што Е Означено. Удобно чувство за рака, создавајќи едноставна и елегантнаesетика. Стп кожа, лесно чувајте предмети и носете целосно чувство на леснотија. Патентот е мазен и не е заглавен и може да се користи долго време. Деликатна атмосфера, висока флексибилност, може да ја одржува верзијата на торбата подобро и подолго. Лесно чувајте предмети и носете целосно чувство на леснотија. Земја Како Што Е Означено. Удобно чувство за рака, создавајќи едноставна и елегантнаesетика. Стп кожа, лесно чувајте предмети и носете целосно чувство на леснотија. Патентот е мазен и не е заглавен и може да се користи долго време. Деликатна атмосфера, висока флексибилност, може да ја одржува верзијата на торбата подобро и подолго. Лесно чувајте предмети и носете целосно чувство на леснотија. Опишете : Удобно чувство за рака, создавајќи едноставна и елегантна leетска кожа, лесно чувајте предмети и носете целосно чувство на леснотија патентот е мазен и не е заглавен и може да се користи долго време деликатна атмосфера, висока флексибилност, може подобро да ја одржува верзијата на торбата и подолго да ги чува предметите и да носи целосно чувство за леснотија како што е прикажано големина : 28*6*21 cmpackage Вклучува : 1 Торба за Вкрстено Тело површината е многу мека, Торбата може да собере многу работи, но нема лесно да се деформира.

Други карактеристики

Најдобри понуди