.

.

Летни шорцеви од Кромонтна жени, широки еластични еластични шорцеви од половината со џебови со џебови

Летни шорцеви од Кромонтна жени, широки еластични еластични шорцеви од половината со џебови со џебови

DEN 127.84

Количина на стоки
Тековен

65% памук, 35% полиестер Затворање на влечење. Само миење на рацете. Материјал : Мешавина од памук. Мека, лесна, удобна и дише. Еластично затворање. Карактеристики : Еластична лента со висок пораст за истегнување; две странични џебови; цврсти бои. Погодно е за обична, забава, дом, спорт, одмор, одмор, училиште, трчање, клуб, дневно и летно носење. Популарен елемент, едноставен дизајн, секојдневен и извонреден. Ве направи протагонист на животот. Различни стилови се погодни за повеќето народи. Се надевам дека можете да го изберете производот што ви се допаѓа. Очекувам да се сретнам со вас. Еластична лента за половината со влечење. Лесно е да се облече и исклучи. Инклузивноста е посоодветна за сите видови на статуи. Две големи странични џебови. Широк дизајн на нозете. Донесете совршено искуство со носење. Полиестер+спандекс. Совршено за лето.

Други карактеристики

Најдобри понуди