.

.

Гроздобер Бик Череп Склопувачки Канти За Складирање Основи Преклопување Ткаенина Коцки За Складирање Организатор Кутии Со Рачки

Гроздобер Бик Череп Склопувачки Канти За Складирање Основи Преклопување Ткаенина Коцки За Складирање Организатор Кутии Со Рачки

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

СТП+платно Произведено во САД Или Увезено. Материјал : овие смешни канти за складирање на преклопување се изработени од стп+платно, структурата е цврста, издржлива и нема лесно да ги гребе предметите,тоа е совршено складирање за дневна соба,спална соба,бања,сара и занаетчиска соба. Канти За Складирање Што може да се преклопат : овие украсни коцки за складирање што се склопуваат може да се преклопат,за да можат лесно да се чуваат кога не се користат или транспортираат,само преклопете ја корпата за складирање за да заштедите простор. Функционални Корпи За Организација : Овие корпи за складирање платно може да се користат како корпи за плакари,организатори за складирање играчки,корпи за полици,корпи за бања,канти за складирање облека,канти за складирање плакари за организаторите на расадникот. Практично Преклопување : рачките од двете страни на кутијата за складирање се погодни за ракување со кутијата за складирање,страната на кутијата има силен картон и отстранлив долен панел,така што може да се преклопи за лесно складирање.

Други карактеристики

Најдобри понуди