.

.

tbpersicwt? Трицикл велосипед цвет корпа за вазни држачи за свадбена забава дома таблета декор, решетка за складирање, корпа за цвеќиња од трицикл - розова

tbpersicwt? Трицикл велосипед цвет корпа за вазни држачи за свадбена забава дома таблета декор, решетка за складирање, корпа за цвеќиња од трицикл

DEN 271.84

Количина на стоки
Тековен

? ? ? ? ? _ Ние ги сакаме нашите клиенти и се гордееме со обезбедување на пријатно искуство за купување Вашето задоволство е нашата крајна цел. Ако од која било причина не сте задоволни од вашата набавка, слободно контактирајте со нас, ние ќе ве достигнеме најбрзо. ? ? ? ? ? _ Ние ги сакаме нашите клиенти и се гордееме со обезбедување на пријатно искуство за купување. Вашето задоволство е нашата крајна цел. Ако од која било причина не сте задоволни од вашата набавка, слободно контактирајте со нас, ние ќе ве достигнеме најбрзо. Спецификации : Прекрасен дизајн на трицикл со декор на Bowknot. Декор за складирање на трицикли е одличен за држење цвеќиња, бонбони, мали подароци, картички за конфети, итн. Совршени за украсување на свадба, забава, дом и градина, канцеларија, кафе, хотел, хотел и така натаму. Тип : Материјал за корпа за цвеќиња од трицикл : Пластични прилики : свадба, забава, дом, продавница, итн.

Други карактеристики

Најдобри понуди