.

.

Valiclud 15pcs Ноќта на вештерките трепкачки брош пин водеше блескав значки облекување на реквизити за забава Подарок

Valiclud 15pcs Ноќта на вештерките трепкачки брош пин водеше блескав значки облекување на реквизити за забава Подарок

DEN 2.67

Количина на стоки
Тековен

Исклучителна пина за брош за подароци за деца, облека за Ноќта на вештерките или додатоци за костуми Одлично за забава за Ноќта на вештерките, тематска забава, празнична и детска забава. Одличен блескав ефект, уникатен и привлечен дури и во текот на ноќта. Искористете го брошот на вашата глава, облека, чанта, завеса и повеќе за декорација. Топол совет : Почитуван купувач, поради ефектот на осветлување, осветленоста на Монитор, рачно мерење, итн., Може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка. Искрено се надеваме дека можете да разберете! Ви благодарам!.

Други карактеристики

Најдобри понуди