.

.

Мајка ќерка јазол прстен креативен моден прстен ringsвони на личноста на женските прстени и машки прстени

Мајка ќерка јазол прстен креативен моден прстен ringsвони на личноста на женските прстени и машки прстени

DEN 1342.40

Количина на стоки
Тековен

Ве молиме, обидете се да не дозволите додатоците да се навлажни со вода, вино и други корозивни течности За жени, девојчиња, тинејџери, ќерки, девојки, сопруги, пријатели на Ноќта на вештерките, родендени, Божиќ, Денот на вineубените, церемонии за дипломирање,. 1 компјутерски прстен. Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поразлична од сликите. Ве молиме, дозволете некои разлики како резултат на рачното мерење. Ви благодарам за вашето kindубезно разбирање. Rungs Трендовски прстени сребрени панк -прстени прилагодливи мали прстенести пакувања плус големина прстени за жени со големина 13. Ве молиме, обидете се да не дозволите додатоците да се навлажни со вода, вино и други корозивни течности. Ајстер, годишнини, итн. , ве молиме, ставете ги додатоците во запечатен пакет. Ве молиме, дозволете некои разлики заради рачното мерење. Ви благодарам за вашето kindубезно разбирање. Color : Multiclorthe Најдобар подарок за мажи/жени/девојчиња/девојки/loversубовници/парови/мајки. Најдобар роденден, Ноќта на вештерките, Божиќ, Денот на мајката, подарокот за Денот на вineубените! Одличен подарок за секоја пригода.

Други карактеристики

Најдобри понуди