.

.

Држач за Кекси од 3 Нивоа, Штанд За Сервирање Со Пластични Нивоа, Плоштад За Десерт За Чајна Забава, Туш За Бебиња И Свадба

Држач за Кекси од 3 Нивоа, Штанд За Сервирање Со Пластични Нивоа, Плоштад За Десерт За Чајна Забава, Туш За Бебиња И Свадба

DEN 143.84

Количина на стоки
Тековен

Материјал За одделение за храна : 3 нивоа на штандови за сервирање се изработени од пп материјал за безбедност на храна, стабилен и лесен, совршен за прикажување кекси, предјадења, пусти и други забавни задоволства Повод : Идеален За разни настани како што се свадба, свршувачка, роденден, забави, туш за бебиња, Божиќ итн. Елегантен Дизајн : штандовите за сервирање На Нивоа се врежани со елегантни брановидни рабови и врежани со цветни дезени, полни со благодат и романтично чувство. Лесно Се Склопува : целиот држач за кекси има цврстина и стабилност со поврзување на нивоата со цврсти столбови и завртки. Лесен за составување и не бара алатки. Широко Погоден : овој држач не е Само за кекси, туку може да собере и крофни, овошје, макарони и која било друга значителна храна во украси за чајни забави, маса за десерти. Материјал За одделение за храна : 3 нивоа на штандови за сервирање се изработени од пп материјал за безбедност на храна, стабилен и лесен, совршен за прикажување кекси, предјадења, пусти и други забавни задоволства. Повод : Идеален За разни настани како што се свадба, свршувачка, роденден, забави, туш за бебиња, Божиќ итн. Елегантен Дизајн : штандовите за сервирање На Нивоа се врежани со елегантни брановидни рабови и врежани со цветни дезени, полни со благодат и романтично чувство.

Други карактеристики

Најдобри понуди