.

.

Брисеви За Орална Нега За Еднократна Употреба, Орални Брисеви За Еднократна Употреба Брисеви За Уста Сунѓер Рефус

Брисеви За Орална Нега За Еднократна Употреба, Орални Брисеви За Еднократна Употреба Брисеви За Уста Сунѓер Рефус

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

?НАВЛАЖНЕТЕ/ВЛАЖНА УСТА - овие орални брисеви за еднократна употреба нежно ја чистат навлажнуваат и освежуваат устата, усните, забите и непцата ?ДОБАР ДОПИР? ЗА ПРОБЛЕМ СО УСТАТА-чувството еднаш орални брисеви на устата нанесуваат низ линијата на непцата и забите е толку неверојатно, Чистење, Освежување, Масажа. ?ИНДИВИДУАЛНО ЗАВИТКАНИ-Поединечно завиткани брисеви за уста сунѓер за одржување на здравјето. ?ИЗДРЖЛИВА РАЧКА-Пластичен стап доволно долг за да биде практичен за постигнување. `+Мек И МАЗЕН сунѓер-Меки, но издржливи орални брисеви. Можност за навлажнување и нежно чистење на устата. ?НАВЛАЖНЕТЕ/ВЛАЖНА УСТА - овие орални брисеви за еднократна употреба нежно ја чистат навлажнуваат и освежуваат устата, усните, забите и непцата. ?ДОБАР ДОПИР? ЗА ПРОБЛЕМ СО УСТАТА-чувството еднаш орални брисеви на устата нанесуваат низ линијата на непцата и забите е толку неверојатно, Чистење, Освежување, Масажа. ?ИНДИВИДУАЛНО ЗАВИТКАНИ-Поединечно завиткани брисеви за уста сунѓер за одржување на здравјето.

Други карактеристики

Најдобри понуди