.

.

Circuit AC Адаптер Полнач, Компатибилен Со Samsung NP-RV411-A03IN NP-305E7A-S01 Кабел За Напојување PwrON

Circuit AC Адаптер Полнач, Компатибилен Со Samsung NP-RV411-A03IN NP-305E7A-S01 Кабел За Напојување PwrON

DEN 697.92

Количина на стоки
Тековен

30 дена гаранција за враќање на парите 1 целогодишна гаранција за услуга. 100% Сосема Нов, Висококвалитетен Полнач За Напојување Со Наизменична СТРУЈА (не-ОЕМ). Влез : 100 V-240 V НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА; одлично за замена или патување назад. Изградба На Динамичен ИЦ, Полнач иц одлично за замена или патување назад. Вградете динамичен иц, иц за Полнач и осигурувач за Напојување за брзо полнење и заштита од над полнење. Тестирани Единици. Во Одлична Работна Состојба. Адаптерите за НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Kircuit се тестирани и дизајнирани да ги задоволат потребите за напојување на вашиот уред. Овој адаптер ја претвора моќноста на НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА во еднонасочна СТРУЈА што ја бара вашиот уред. Ова напојување ви овозможува да управувате со вашиот уред или да ја полните батеријата од електричните приклучоци. Кружните Адаптери се пренослив извор на енергија за кога сте во движење, дома или канцеларија.

Други карактеристики

Најдобри понуди