.

.

Замена на батеријата ЗА СПП-АК600 БП-Т16 БП-Т16 БП-Т14 БП-Т22Х БТ-Т16 КЛТ8800 ПП57 СПП-111 СПП205 СПП-205 СПП250 СПП-250 СПП55 СПП-55 СПП-57 СПП58

Замена на батеријата ЗА СПП-АК600 БП-Т16 БП-Т16 БП-Т14 БП-Т22Х БТ-Т16 КЛТ8800 ПП57 СПП-111 СПП205 СПП-205 СПП250 СПП-250 СПП55 СПП-55 СПП-57

DEN 217.12

Количина на стоки
Тековен

Висок Квалитет - нашите батерии се направени според точните спецификации исто како и оригиналната батерија Секоја батерија е со строго откривање спецификации и тестирање за употреба, апсолутно обезбедете безбедно и издржливо користење на батеријата.Преполнување, прекумерно празнење, над напон и заштита од краток спој за подобро траење на батеријата. Спецификации на батеријата-Капацитет : 600m Ah, WH : 2.16 Wh, Тип : Ni - MH, Напон : 3.6 V - новиот целосно декодиран чип работи исто како и оригиналот.45 mm Weight : 70g / 2. Сите батерии се Сертифицирани СО ISO9001, Ro HS и CE. 12-месечна Гаранција и 14-дневна Гаранција За Враќање На Парите. Висок Квалитет - нашите батерии се направени според точните спецификации исто како и оригиналната батерија. Секоја батерија е со строго откривање спецификации и тестирање за употреба, апсолутно обезбедете безбедно и издржливо користење на батеријата.Преполнување, прекумерно празнење, над напон и заштита од краток спој за подобро траење на батеријата. Спецификации на батеријата-Капацитет : 600m Ah, WH : 2.16 Wh, Тип : Ni - MH, Напон : 3.6 V - новиот целосно декодиран чип работи исто како и оригиналот.45 mm Weight : 70g / 2. Сите батерии се Сертифицирани СО ISO9001, Ro HS и CE. 12-месечна Гаранција и 14-дневна Гаранција За Враќање На Парите. Ние сме професионален снабдувач на батерии, носејќи се што е именувано БАТЕРИИ.

Други карактеристики

Најдобри понуди