.

.

Temo 5 PC SDS-PLUS Rotary Hammer Dript Bit Set 3/8 x 4 x 6 инчи

Temo 5 PC SDS-PLUS Rotary Hammer Dript Bit Set 3/8 x 4 x 6 инчи

DEN 319.84

Количина на стоки
Тековен

5pc SDS плус ротациони чекани бит за вежбање сет 3/8 "x4" x 6 " 3/8" врв, 4 "должина на сечење, 6" вкупна должина. За употреба во вежба за ротирачки чекан на SDS. Совети за карбид за поцврста и подолга употреба SDS плус шанк. Услуга за клиенти со седиште во САД : Достапно со разговор, е-пошта, телефон или посетете не во нашиот центар за услуги на клиентите во Ла Кросе, ВИ. 5pc SDS плус ротациони чекани бит за вежбање сет 3/8 "x4" x 6 ". 3/8" врв, 4 "должина на сечење, 6" вкупна должина. За употреба во вежба за ротирачки чекан на SDS. Совети за карбид за поцврста и подолга употреба SDS плус шанк. Услуга за клиенти со седиште во САД : Достапно со разговор, е-пошта, телефон или посетете не во нашиот центар за услуги на клиентите во Ла Кросе, ВИ.

Други карактеристики

Најдобри понуди