.

.

Садови за салата од абоофан мешаат чинии за мешање нередовни чинии за сервирање за кујнски први овошни тестенини пуканки и закуска 580 мл зелена

Садови за салата од абоофан мешаат чинии за мешање нередовни чинии за сервирање за кујнски први овошни тестенини пуканки и закуска

DEN 1.33

Количина на стоки
Тековен

Стакло наклон исечен чинија чиста стаклена чинија со голема чинија за мешање цела рунда сад за сервирање одлично за сервирање на салата пуканки натопи закуси закуска овесна каша и многу повеќе Неправилен сад : Уникатниот неправилен и златен дизајн е различен од традиционалната сад за сервирање салата и е помодерна. Одличен декоративен сад за вашата кујна и добро одговара на вашето јадење. Исклучителна занаетчиство : зачукуван дизајн на текстура на надворешната површина Осигурете се дека имате добар зафат додека мешате, истурате и чистете. ПРЕМИУМ стакло чинии за кујна : чинијата се изработени од олово бесплатно стакло, што може да се користи за да се одржи голема количина на храна, ладна или топла. Опис Сите садови за сервирање : Совршена стаклена чинија за држење пуканки, салата, тестенини, житни култури, овошје, зеленчук, закуски, десерти, млечни плодови, сосови за натопи, итн.

Други карактеристики

Најдобри понуди