.

.

40 2,5 мини плоштад десертни плочи и 50 4 мини вилушки за дегустација на сребро. Сет за десерт за десерт за десерт за десетирање од 90 парчиња. За еднократна употреба плас

40 2,5 мини плоштад десертни плочи и 50 4 мини вилушки за дегустација на сребро. Сет за десерт за десерт за десерт за десетирање од 90 парчиња.

DEN 222.72

Количина на стоки
Тековен

Комбо сет на десерт од 90 парчиња Пакетот вклучува 40 мини чисти квадратни плочи кои мерат 2,5 "x 2,5" и 50 мини сребрени вилушки кои мерат 4 "долги. Додадете стил и класа на сите ваши забави и настани со овој висок квалитетен пластичен десерт комбо комплет. Одлично за забави. Одлично за забави , свадби, приеми, годишнини, празници, собири, невестински тушеви, тушеви за бебиња, забави за коктел, коњи на коњи. Користете го овој елегантен и класичен комбо сет за десерти како мини слоевити колачи, ices, сладоледи, минијатури, ореви, чоколади и much more. Combine with other Premium Disposables products for the most perfect party or event you can ever imagine. Some of our high quality products include appetizer and dessert plates, dinner plates, gold and silver cutlery sets, shot cups, tumblers, champagne cups, Партија, празник, свадба и роденденски материјали, виси украси и само што и да ја направите вашата забава најголем хит !!. таа мерка 4 "долга. Додадете малку стил и час на сите ваши забави и настани со овој висококвалитетен пластичен десерт комбо комплет. Одлично за забави, свадби, приеми, годишнини, празници, собири, невестински тушеви, тушеви за бебиња, забави за коктел, коњи на коњи . користете го овој елегантен и класичен комбо сет за десерти како мини слоевити колачи, ICES, сладоледи, сладоледи, сладоледи, сладоледи, сладоледи, сладоледи, сладоледи, сладоледи, сладоледи, сладоледи, сладоледи, сладоледи, сладоледи, сладоледи, сладоледи, сладоледи, сладоледи, сладоледи, сладоледи, сладоледи, сладоледи, сладоледи, сладоледи, сладоледи, сладоледи, сладоледи, сладолед Минијатури, ореви, чоколади и многу повеќе.

Други карактеристики

Најдобри понуди