.

.

Домаќинство Најважен 1 Парче Маса Пеглање Одбор Капак &засилувач; Рампа Памук Капак &засилувач; 4 Мм Влакна Рампа 131210 Мал Челик Маса Врвот Пеглање Одбор Со Железо Одм

Домаќинство Најважен 1 Парче Маса Пеглање Одбор Капак &засилувач; Рампа Памук Капак &засилувач; 4 Мм Влакна Рампа 131210 Мал

DEN 1022.24

Количина на стоки
Тековен

Подлога за влакна и 100% памучен капак за мини маса или Преку Таблата За пеглање на вратата (Таблата за Пеглање не е вклучена) Едноделна конструкција. МИНИ даска за пеглање ОД ЧЕЛИЧНА МРЕЖА што може да се вклопи на маси, шалтери и рамни површини и доаѓа со полица за жица за лизгање за вашето железо. КОМПАКТНИОТ СКЛОПУВАЧКИ ДИЗАЈН го прави одличен за мали простори како домови или станови. Подлога за влакна и 100% памучен капак за мини маса или Преку Таблата За пеглање на вратата (Таблата за Пеглање не е вклучена). Едноделна конструкција. МИНИ даска за пеглање ОД ЧЕЛИЧНА МРЕЖА што може да се вклопи на маси, шалтери и рамни површини и доаѓа со полица за жица за лизгање за вашето железо. КОМПАКТНИОТ СКЛОПУВАЧКИ ДИЗАЈН го прави одличен за мали простори како домови или станови.

Други карактеристики

Најдобри понуди