.

.

Автоматски производител на супа Bathivy Супа Мултифункционална супа и мафијаш направи машина | 1,6 литри, 6 функции, не'рѓосувачки челик | Мазна, бујна, компот, мешавина, п

Автоматски производител на супа Bathivy Супа Мултифункционална супа и мафијаш направи машина | 1,6 литри, 6 функции, не'рѓосувачки челик

DEN 1535.84

Количина на стоки
Тековен

【6 во 1 мултифункционален, повеќе од производител на супи】 производител на супи е дизајниран да направи свежи и здрави домашни супи за дури 28 минути Опремено е со моќен мотор и силни лопати од не'рѓосувачки челик кои можат лесно да се справат со најразлични состојки, од фиброзен зеленчук до цврсти исечоци од месо. Повеќе од само супа. 6 претходно поставени програми за правење супа од чиста супа, бујна супа, пијалаци, сокови од зеленчук, компот, бебешки пири, сосови и повеќе според вашите преференции за вкус. 【1,6 l Дополнителен голем капацитет, прави 2-5 порции】 Професионален производител на супи е направен со висококвалитетни материјали и иновативна технологија, лесен за создавање вкусни и здрави супи, чорби и пиреа со минимален напор. Со својот дарежлив голем капацитет од 1,6 L, можете лесно да направите доволно супа за да го нахраните вашето семејство или оброк за првично ниво за следната недела. Производителот на супи е совршен за оние кои сакаат да се подготват оброк, а неговиот разноврсен дизајн ви овозможува да создадете и пијалаци, сосови и пиреа со минимален напор. 【Автоматска програма со еден допир, лесно работење】 интерфејс за лесен за корисници го олеснува изборот на посакуваните поставки, без разлика дали претпочитате мазни или бујни супи. Автоматската програма ја вади претпоставката од правење супи, осигурувајќи дека секоја супа се готви до совршенство. Едноставно додадете ги состојките, притиснете го копчето Mode за да ја изберете програмата, а машината автоматски ќе се загрева и меша. Интуитивните контроли го прават едноставно создавање супи што се вкусни и хранливи. 【Силни лопатки од не'рѓосувачки челик, мазно мешање】 2 моќни лопати од не'рѓосувачки челик со засилени заби обезбедуваат лесно екстракција на хранливи материи. Сечилата се доволно силни за да мешаат и исчистат сè, од бучен зеленчук до густо месо. Квадрилатералната мешавина на колона што доаѓа со мекахинот за правење супи, темелно ги меша состојките со тоа што ги предизвикува постојано да се судираат едни со други. Ова осигурува дека сите состојки се рамномерно мешани, што резултира во супа со постојано мазен вкус. 【Направете свежа супа, максимална одржување на исхраната】 Производителот на супа од се-во-еден помага во извлекување оптимална исхрана и уживајте во вкусна домашна супа за само неколку минути! Вградениот елемент за греење и технологијата за мешање работат заедно за да ги срушат вашите состојки, ослободувајќи повеќе витамини и минерали во вашата супа отколку традиционалните методи за готвење. Без разлика дали е свеж зеленчук, овошје, посно месо или цели зрна, производителот на супи помага да се одржи хранливата вредност на секоја состојка. 【6 во 1 мултифункционален, повеќе од производител на супи】 производител на супи е дизајниран да направи свежи и здрави домашни супи за дури 28 минути. Опремено е со моќен мотор и силни лопати од не'рѓосувачки челик кои можат лесно да се справат со најразлични состојки, од фиброзен зеленчук до цврсти исечоци од месо. Повеќе од само супа. 6 претходно поставени програми за правење супа од чиста супа, бујна супа, пијалаци, сокови од зеленчук, компот, бебешки пири, сосови и повеќе според вашите преференции за вкус. 【1,6 l Дополнителен голем капацитет, прави 2-5 порции】 Професионален производител на супи е направен со висококвалитетни материјали и иновативна технологија, лесен за создавање вкусни и здрави супи, чорби и пиреа со минимален напор. Со својот дарежлив голем капацитет од 1,6 L, можете лесно да направите доволно супа за да го нахраните вашето семејство или оброк за првично ниво за следната недела.

Други карактеристики

Најдобри понуди