.

.

Акдреам Сервер Книги За Келнерка Со Патент Џеб, Гостин Книга Белешка Рампа, Симпатична Џеб Кожа Пари Организатор Пари Паричник, Готовина Чек Сметка Носителот Прием

Акдреам Сервер Книги За Келнерка Со Патент Џеб, Гостин Книга Белешка Рампа, Симпатична Џеб Кожа Пари Организатор Пари Паричник, Готовина

DEN 191.84

Количина на стоки
Тековен

СТИЛСКИ ДИЗАЈН : книгата на серверот има прекрасен дизајн со светкави светкави дезени, што сигурно ќе го привлече вниманието на сите Овие серверски книги за Келнерка со Џеб Од Патент сигурно ќе направат луѓето да се чувствуваат повозбудени и весели со своите убави, сјајни корици. Со толку многу други влошки за белешки на серверот само што се здодевни и генерички, книгата За гости ACdream е различна поради уникатните елементи на дизајнот што ја прават привлечна за клиентите. ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛИ : дизајнот на организаторот на пари е внимателно изработен за да биде убав и функционален. Нашата книга за келнерка е изработена од најквалитетна СТП кожа, со заштитен јасен слој за обложување. Заштитната проѕирна обвивка го олеснува чистењето и одржувањето на книгите на вашиот сервер. Можете само брзо да го избришете организаторот на книгата за келнерка со влажна крпа, без да се грижите дали ќе ја уништите. СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : големината на оваа книга за додатоци за келнерка е совршена за носење наоколу. Организаторот на џебот е прецизно направен за да одговара на редовните гостински проверки. Овој држач за потврда е совршена големина за да се лизне во џеб од престилка, што им олеснува на келнерите во метежот и вревата да трчаат храна. Ние дизајниравме држач за пари, така што нема да ве удри во ребрата или стомакот додека се наведнувате. Книгата за келнери е лесна и тенка, што го олеснува користењето цел ден. ПАМЕТНО СКЛАДИРАЊЕ : организаторот на книгата за пари за готовина е одличен за одржување на ред кредитни картички, визит-картички и сметки. Келнерката бележник има 7 џебови кои се доволни за да организираат сѐ совршен начин и да ги одделат вашите најважни средства лесно и погодно! Книгата за сервирање за келнерки има цврста површина за пишување за земање нарачки, а исто така има држач за пенкало на страна наместо во средината, што го олеснува пристапот. ИСКУСТВО СО ПРОИЗВОДОТ "Акдреам" е книгата за сервирање романи на пазарот! Нашите серверски влошки се сјаен пример за нашата неспоредлива изработка. Овие книги за келнери се извор на гордост за нашата компанија. Уверени сме дека ќе ви се допадне нашата книга со сметки. Ние ја правиме контролата на квалитетот ригорозно додека даваме тест на секој производ, за да може да донесе подобро искуство со производот. СТИЛСКИ ДИЗАЈН : книгата на серверот има прекрасен дизајн со светкави светкави дезени, што сигурно ќе го привлече вниманието на сите. Овие серверски книги за Келнерка со Џеб Од Патент сигурно ќе направат луѓето да се чувствуваат повозбудени и весели со своите убави, сјајни корици. Со толку многу други влошки за белешки на серверот само што се здодевни и генерички, книгата За гости ACdream е различна поради уникатните елементи на дизајнот што ја прават привлечна за клиентите. ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛИ : дизајнот на организаторот на пари е внимателно изработен за да биде убав и функционален.

Други карактеристики

Најдобри понуди