.

.

Цветна кутија Амбесон, Апстрактни ливади под сино небо Природата тематска уметничка дела убавина цветни илустрација, повеќенаменска правоаголна сад со калај кути

Цветна кутија Амбесон, Апстрактни ливади под сино небо Природата тематска уметничка дела убавина цветни илустрација, повеќенаменска правоаголна

DEN 884.80

Количина на стоки
Тековен

Големина на кутија - 7,2 "широк x 4,7" долг x 2 Декоративна и пространа метална кутија за складирање со капак. Изработена од - висококвалитетен, издржлив и цврст нерѓосувачки челик. Метална кутија во форма на правоаголник и капак. Карактеристики - капакот - капакот не е шарка, може да се отстрани од кутијата целосно. Големината на печатената слика на капакот е 6,8 "x 4. Мулти -намена - корисна и преносна. За активности на отворено, занаети, свеќи, сапун, кујна, накит. Печатено - Со најсовремена технологија за дигитално печатење. Гордо дизајнирана можете да ги чувате вашите производи за шминка или материјали за шиење. Ставање на вашите моливи и разни материјали со живописни и забавни печатени комплети. Обезбедете подароци со кутии на вашето семејство и пријатели. Можете да му го подарите на вашата сопруга, сопруг, најдобар пријател, мама, сестра, брат, баба, девојка, колега и Сите други сакани со многу изненадувачки дизајни.

Други карактеристики

Најдобри понуди