.

.

Послужавник Сад Од Природен Камен Модерен Убав Оникс Мексикански Трговија На Големо-Б1922003

Послужавник Сад Од Природен Камен Модерен Убав Оникс Мексикански Трговија На Големо-Б1922003

DEN 2.33

Количина на стоки
Тековен

Нашиот приоритет е да обезбедиме одлично внимание и услуга за следење на нашите клиенти, ако кога ќе пристигне вашата нарачка, имате непријатности или сомнежи со вашиот производ, контактирајте не директно за да ви помогнеме веднаш да го решите Информации За Производот.00 Фунти Модел : Кану. Материјал : Оникс. Заврши : Полиран и сјаен. Марка : Оникс бојата прикажана на фотографиите на производот може малку да се промени според природата на користениот камен, дури И Кануто може да има природни вени, исти што воопшто не влијаат на функционалноста на Кануто. Сите наши парчиња се рачно изработени и сите непријатности со вашето купување ќе присуствуваат веднаш. - Ние сме водечка компанија во екстракција, дизајн и трансформација На оникс и мермерен камен, признати за промовирање На мексиканската изработка, иновации и квалитет на услугата на национално и на меѓународно ниво.

Други карактеристики

Најдобри понуди