.

.

Симхоа Веслање Машина Тркала Тежина Додатоци Фитнес Макара За Тренингот Сила Обука Спорт

Симхоа Веслање Машина Тркала Тежина Додатоци Фитнес Макара За Тренингот Сила Обука Спорт

DEN 2.67

Количина на стоки
Тековен

Карактеристика : дизајнот На ролери може подобро да издржи притисок и не е лесно да се оштети Апликација : Погоден за повеќето опрема за теретана, машина за веслање, Фитнес Опрема и системи за макара на гаражни врати. Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, Посилен носивост под притисок, цврст и издржлив. Помазна и Немаштија : мазната површина обезбедува помазно чувство, обезбедува лесно движење и молчи кога работи. Убави Додатоци : оваа универзална спортска макара е одлична замена за некои истрошени тркала со макара на машина за вежбање. Карактеристика : дизајнот На ролери може подобро да издржи притисок и не е лесно да се оштети. Апликација : Погоден за повеќето опрема за теретана, машина за веслање, Фитнес Опрема и системи за макара на гаражни врати. Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, Посилен носивост под притисок, цврст и издржлив. Помазна и Немаштија : мазната површина обезбедува помазно чувство, обезбедува лесно движење и молчи кога работи. Убави Додатоци : оваа универзална спортска макара е одлична замена за некои истрошени тркала со макара на машина за вежбање. Опис : - Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, Посилен носивост под притисок, цврст и издржлив.

Други карактеристики

- Material:
- Color:
Black
Size Chart:
6.8cmx3.8cm/2.68inchx1.50inch:
Package Includes:
1 Replacement Roller Wheel:
Note:
Please allow slightly difference due to manual measurement.:
Color may be slightly different since different monitor. Thanks!:

Најдобри понуди