.

.

Детски ранец од 15 инчи деца за момчиња и девојчиња, ранец од полиестер од 600 негирања за деца

Детски ранец од 15 инчи деца за момчиња и девојчиња, ранец од полиестер од 600 негирања за деца

DEN 591.84

Количина на стоки
Тековен

Најлонска обвивка Затворање на кука и јамка. Само Хемиско чистење. Одобрено игралиште - Вашето дете ќе биде говор на игралиштето со автентичниот дизајн на маслинови деца од Wildkin! Привлечни модели на ранец од 15 инчи во предучилишна возраст и функционален дизајн се собраа за да го направат овој ранец за деца забавен додаток во училиштето на вашето дете и најважните патувања. Две поставени, прилагодливи ленти за рамо и подложен грб обезбедуваат удобно абење, додека трајната горната рачка е совршена за виси во шкафче пред да заминете на час. Совршена големина - пополнете го! Самостојната големина на задниот пакет од 15 инчи значи дека можете да ги донесете училишните материјали и омилената закуска. Мерење на 15 x 11 x 7 инчи, овие водоотпорни ранци за тинејџери и момчиња се совршени за училиште, вежбање и патување. Ознаката за името пред училиштата за грб внатре за лесна идентификација. Двете патенти прегради ја прават организацијата ветер, така што вашето дете може да го најде она што им е потребно во предвремена!. Ултра извлечен и лесен за чистење-ние ги дизајниравме нашите ранец од 15 инчи девојчиња и момчиња за да ги издржат дури и најтешките училишни денови исполнети со домашна работа. Направено од супер издржлива полиестерска ткаенина од 600 денар со внатрешна најлонска обвивка отпорна на влага, ранецот на училишната торба за момчиња и девојчиња е способен да ракува нешто што ќе фрлите на неа-и внатре и надвор. Ако работите станат малку неуредни, само забележете го ранецот за патување по потреба и оставете го отворено додека не се исуши целосно. Патување во стил - во Вилкин, знаеме дека деталите се важни за вас и вашето дете и се погриживме да бидат дизајнирани нашите ранец од 15 инчи деца. Овој задниот пакет има живописни, разиграни обрасци, вашето дете ќе го сака овој ранец за тинејџери и момчиња Забавен нов додаток во нивното училиште и опрема за патувања. Координати на моделот со други опрема за дивинки - направете тема од неа! Овој ранец од 15 инчи за момчиња и девојчиња е дел од нашата колекција на маслинови деца. Секој ранец од 15 инчи деца за девојчиња и момчиња беа дизајнирани да координираат со други опрема за дивинки. Од кутии за ручек, до торбички со дуфели, до вреќи за спиење, вашето дете ќе сака да има омилен мини ранец за девојчиња и момчиња дизајни со нив на чекор. Најлонска обвивка. Затворање на кука и јамка. Само Хемиско чистење. Одобрено игралиште - Вашето дете ќе биде говор на игралиштето со автентичниот дизајн на маслинови деца од Wildkin! Привлечни модели на ранец од 15 инчи во предучилишна возраст и функционален дизајн се собраа за да го направат овој ранец за деца забавен додаток во училиштето на вашето дете и најважните патувања. Две поставени, прилагодливи ленти за рамо и подложен грб обезбедуваат удобно абење, додека трајната горната рачка е совршена за виси во шкафче пред да заминете на час. Совршена големина - пополнете го! Самостојната големина на задниот пакет од 15 инчи значи дека можете да ги донесете училишните материјали и омилената закуска. Мерење на 15 x 11 x 7 инчи, овие водоотпорни ранци за тинејџери и момчиња се совршени за училиште, вежбање и патување. Ознаката за името пред училиштата за грб внатре за лесна идентификација.

Други карактеристики

Најдобри понуди