.

.

Снежната обвивка за снег на автомобили во Гинтинко, покритие на шофершајбната со мраз со мраз со магнетни рабови, 4 слоја дебелина Заштитни капаци на снег со страни?

Снежната обвивка за снег на автомобили во Гинтинко, покритие на шофершајбната со мраз со мраз со магнетни рабови, 4 слоја дебелина Заштитни

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

Две големини се вклопуваат за повеќето возила : Гинтинко обезбедува целосна покриеност на шофершајбната снежна покривка, има две димензии што можат да се вклопат за скоро возила како универзален автомобил, седан автомобили, SUV, CRV, Luxuriou, Subaru, камиони и комбиња, џипови и др S е 58 инчи (ширина) x 46 инчи (висина), а l е 62 инчи (ширина) x 50 инчи (висина). За да се осигурате дека ќе изберете посоодветна големина, ве молиме земете точно мерење на шофершајбната. Нема потреба од стружење мраз и снег : Снежната покривка на шофершајбната може да го заштити шофершајбната на вашиот автомобил и 2 странични ретровизори од снег, мраз, мраз, замрзнување на дожд, остатоци од дрво, сонце итн., Заштедувајќи го вашето време без повеќе мраз и снег во груби зимски утра . Единствени рабови на магнет : Оваа снежна покривка на шофершајбната на автомобилот доаѓа со дизајн на магнети и еластичен раб, кој може да се вклопи во вашиот автомобил и капакот на автомобилот не е лесно да се разнесе. 4 слоја Трајни заштити : Снежната покривка се состои со алуминиумски фолија филм+PP памук+композитен памук+неткаена, подебела и издржлива ткаенина (достигнете 1,43lb) ефикасно да го заштити шофершајбната од мразот/ снегот/ мразот/ дождот/ сонцето/ лисјата / прашина. Лесен за употреба и анти-кражба : стискање на двете крилја на опрема за покривање на шофершајбната во вратата, а потоа поправете го еластичниот опсег. Не само што спречува да биде разнесено од ветрот, туку и анти-кражба. Кога не треба да ги користите Снежната покривка, само преклопете го во багажникот. Две големини се вклопуваат за повеќето возила : Гинтинко обезбедува целосна покриеност на шофершајбната снежна покривка, има две димензии што можат да се вклопат за скоро возила како универзален автомобил, седан автомобили, SUV, CRV, Luxuriou, Subaru, камиони и комбиња, џипови и др. S е 58 инчи (ширина) x 46 инчи (висина), а l е 62 инчи (ширина) x 50 инчи (висина).

Други карактеристики

Најдобри понуди