.

.

целициозен Свилен Благ Заштитник На Екранот Против Отсјај Компатибилен Со Xolo Win Q1000 [Пакет од 2]

целициозен Свилен Благ Заштитник На Екранот Против Отсјај Компатибилен Со Xolo Win Q1000 [Пакет од 2]

DEN 734.40

Количина на стоки
Тековен

Ултра тенок и свилен заштитен филм на екранот дизајниран специјално за Xolo Win Q1000 Благ слој против отсјај ја подобрува видливоста на екранот при амбиентално светло со намалување на отсјајот на екранот. Го штити Екранот Xolo Win Q1000 од гребнатини, гребнатини, нечистотија и нечистотија. Цврсто се прилепува на површината на екранот без да ја попречува чувствителноста на допир. Пакетот вклучува : 2 x Xolo Победа Q1000 заштитници на екранот и комплет за апликација. Ултра тенок и свилен заштитен филм на екранот дизајниран специјално за Xolo Win Q1000. Благ слој против отсјај ја подобрува видливоста на екранот при амбиентално светло со намалување на отсјајот на екранот. Го штити Екранот Xolo Win Q1000 од гребнатини, гребнатини, нечистотија и нечистотија. Цврсто се прилепува на површината на екранот без да ја попречува чувствителноста на допир. Пакетот вклучува : 2 x Xolo Победа Q1000 заштитници на екранот и комплет за апликација. Условите на амбиенталната светлина и вишокот светлина од сончева светлина или внатрешно осветлување ја нарушуваат видливоста и ја одвлекуваат интеракцијата со екранот на допир.

Други карактеристики

Најдобри понуди