.

.

Ambesonne винска ткаенина торбичка сет од 2, истурање на облик на срцева црвена пијалок во чаши романтичен концепт на денот на вinesубените, мала торба за влечење за маски

Ambesonne винска ткаенина торбичка сет од 2, истурање на облик на срцева црвена пијалок во чаши романтичен концепт на денот на вinesубените,

DEN 287.84

Количина на стоки
Тековен

Големина - 9 '' долга x 6 'ширина Организирајте ги маските, тоалетите, личните работи и чувајте ги чисти. Направено од - високо квалитетен 100% полиестерска трајна ткаенина и влечење се 100% природен памук. Разновидна - Користете го за чување очила за сонце, козметика, мали подароци. Се вклопува во вашата торба или џебот од јакна. Карактеристики - ткаенина за печење и еднократно со затворање на влечење. Декоративна употреба. Печатено - со најсовремена технологија за дигитално печатење. Долготрајни смели бои и јасна слика. Големина - 9 '' долга x 6 'ширина. Организирајте ги маските, тоалетите, личните работи и чувајте ги чисти. Направено од - високо квалитетен 100% полиестерска трајна ткаенина и влечење се 100% природен памук. Разновидна - Користете го за чување очила за сонце, козметика, мали подароци. Се вклопува во вашата торба или џебот од јакна. Карактеристики - ткаенина за печење и еднократно со затворање на влечење. Декоративна употреба. Печатено - со најсовремена технологија за дигитално печатење. Долготрајни смели бои и јасна слика. Големина - 9 '' долга x 6 'ширина. Организирајте ги маските, тоалетите, личните работи и чувајте ги чисти. Направено од - високо квалитетен 100% полиестерска трајна ткаенина и влечење се 100% природен памук. Разновидна - Користете го за чување очила за сонце, козметика, мали подароци. Се вклопува во вашата торба или јакна. Чувајте ги вашите предмети или торби организирани, добро нарачани и чисти со нашите украсни декоративни подароци и торби за кеси. Или чувајте ги вашите материјали во неа или создадете персонализирана торба за подароци за вашите најблиски. Конструирана од 100% полиестерска ткаенина и има 100% памучни влечења. Меко, издржливо и машинско пеење, така што обезбедува еколошки долго време на употреба. Неговата идеална големина е доволно мала за да се вклопи во повеќето торби или џебови од јакна. Совршена големина за маски.

Други карактеристики

Најдобри понуди