.

.

Модерен Европски Пенелопе Устата Разнесени Пенелопе Небото Сина Сад, 6х3, 75 Инчи-wg

Модерен Европски Пенелопе Устата Разнесени Пенелопе Небото Сина Сад, 6х3, 75 Инчи-wg

DEN 160.00

Количина на стоки
Тековен

Европската уста разнесени олово слободен кристал сад Еколошки одржливи сите природни компоненти. Дебел лажен дизајн со висока перцепирана вредност. Уникатен дизајн рачно изработен Во Европа. Совршена свадба, свршувачка или подарок за загревање на куќата.

Други карактеристики

Најдобри понуди