.

.

каменина плоча 8 инчен Љубов Креативна Картичка Во Облик На Срце Двојка Јадење Плоча керамички Домаќинство сечење плоча јадења

каменина плоча 8 инчен Љубов Креативна Картичка Во Облик На Срце Двојка Јадење Плоча керамички Домаќинство сечење плоча јадења

DEN 2452.00

Количина на стоки
Тековен

Лотос лист бионски, лесен за чистење површина Слојот од глазура нема да падне по стружење N пати. Отпорност на висока температура, погодна за перење во машина за миење садови и греење во микробранова печка, рерна итн. Модерен, погоден за сите прилики. Добро изработените чинии како овие се совршени како чинии за вечера или чинии за салата, или како чинии за десерти. Дополнително, тие прават одлични јадења за сервирање закуски и овошје на забави. Лотос лист бионски, лесен за чистење површина. Слојот од глазура нема да падне по стружење N пати. Отпорност на висока температура, погодна за перење во машина за миење садови и греење во микробранова печка, рерна итн. Модерен, погоден за сите прилики. Добро изработените чинии како овие се совршени како чинии за вечера или чинии за салата, или како чинии за десерти. Дополнително, тие прават одлични јадења за сервирање закуски и овошје на забави. Јадење на овој стилски сет за вечера ќе се чувствувате како јадење во фенси ресторан.Облик : неправилна големина : 8 инчи популарни елементи : Мала класификација на нови бои : 6 инчен обликувач на срце (езеро зелено) 6-инчен диск во форма на срце (розов) 6-инчен диск во форма на срце (бел) 6-инчен диск во форма на срце (црн) 8-инчен диск во форма на срце (езеро зелено) 8-инчен кардијален диск (розова) 8-инчна плоча за издавање срце ( Бела) 8-инчен срцев облик диск (црна) 8 инчен сад за срце (езеро зелена) 8-инчен сад во облик на срце (розова) 8-инчен сад за срце (бела) 8 инчен сад за срце (црна)бруто тежина : 0,3 главна мапа извор : независно вистинско снимање број : 1 применлив објект : тип на возрасен диск : процес на садови со рамна плоча : глазура во боја дали е прирачник : избор на подарок за елеганција : најдобро спакувана модерна садовите за јадење се идеален подарок за секоја пригода, без разлика дали станува збор за забава, Загревање на куќата, Фестивал или празник.

Други карактеристики

Најдобри понуди