.

.

Shinkyo sei do shin kyokudo страна, вентилатор за преклопување на тон, една големина, друга

Shinkyo sei do shin kyokudo страна, вентилатор за преклопување на тон, една големина, друга

DEN 151.84

Количина на стоки
Тековен

Должината на пакетот на производот е : 8 Ширината на пакетот на производот е : 0. Совршен додаток за свадби, забави или ден на трките. Секогаш кога сакате да канализирате допир на стариот светски гламур со модерен пресврт. The Package Height of the product is : 1. The Package Length of the product is : 8. The Package Width of the product is : 0. The perfect accessory for weddings, parties, или ден на трките. Секогаш кога сакате да канализирате допир на стариот светски гламур со модерен пресврт. Висината на пакетот на производот е : 1. земји што" смисла "е loversубовници не се само во Јапонија , исто така, во Источна Азија, Кина и Јужна Кореја, исто така, продолжуваат да живеат во европски земји како Франција, Италија, Велика Британија, Шпанија, во никој случај не е минатото. Јапонскиот „обожавател“ потекнува од Хејан (800 н.) и живее 1200 години. Вклучувајќи ги изведувачките уметности Шинџи, церемонијата на чајот, цветниот аранжман, горење на темјан, иго Шоги, е како колективна мудрост до секој ќош и агол на обичните луѓе во животот „се земени“. За да бидете во можност да прашате никого, секој ден е одлична карактеристика на јапонскиот вентилатор за преклопување што го користите.

Други карактеристики

Најдобри понуди