.

.

GHFHSG За Garmin Феникс 7 7X 6X 5X Watchband 22 26mm Нараквица За Феникс 6 Pro 5 Плус Тока Силиконски Ремени За Часовници За Брза Замена

GHFHSG За Garmin Феникс 7 7X 6X 5X Watchband 22 26mm Нараквица За Феникс 6 Pro 5 Плус Тока Силиконски Ремени За Часовници За Брза Замена

DEN 0.33

Количина на стоки
Тековен

Земја Како Што Е Означено *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина одговара на сите. * Специјално дизајниран конектор,лента За зглоб Со Брзо ослободување, Мекоста е умерена, носете многу удобно. *Мекоста е умерена, носете многу удобно,обликување Со Компресија, цврст и издржлив,Ремен за Носење/ремен за зглоб,погоден за оригинален паметен часовник. *Лесен за вметнување и отстранување,многу погоден за вашиот часовник. *Исклучителна изработка и стилски дизајн се совршени подароци за пријателите и семејството.

Други карактеристики

Најдобри понуди