.

.

Објански женски лесни панталони за голф со џебови со патенти со висока половината, панталони за глуждот на глуждот за жени

Објански женски лесни панталони за голф со џебови со патенти со висока половината, панталони за глуждот на глуждот за жени

DEN 0.33

Количина на стоки
Тековен

92% полиестер, 8% спандекс Затворање на влечење. Лесна и брза сува ткаенина : женските обични панталони изработени од лесна, брза суво, ткаенина што може да се дише помага да се избрише влагата и да се исуши брзо за да ве одржи ладно и удобно цел ден. Две странични џебови од патент : Панталоните на глуждот со два џебови од патент се доволно длабоки за да ги чуваат вашите телефони, клучеви, паричници и други најважни работи без да испаднат кога голф или патување. Висока половината на половината : Дизајнирано со високо половината на половината со еластично влечење ви овозможува ласкав изглед и исто така нуди персонализирана вклопување без да паднете за време на дневната соба. Единствено дизајниран глужд : полите со должина на глуждот со различна должина на полите за елегантен силент. Панталоните со патеки со лабава засилена нозе се погодни за обични или атлетски. Разновидни прилики : Лесните панталони на ОБЛА на ОБА се совршени за голф, патување, дневна, обична, работа, атлетска, пешачење, салата, тренингот и секојдневно носење.

Други карактеристики

Најдобри понуди