.

.

Пандас глава за спиење за слепите маски за слепите сенка на окото Смешно ноќно покритие со прилагодлива лента за жени мажи

Пандас глава за спиење за слепите маски за слепите сенка на окото Смешно ноќно покритие со прилагодлива лента за жени мажи

DEN 2.67

Количина на стоки
Тековен

☁ Материјал - изработен од 100% висококвалитетен полиестер Супер-мека, кул релаксација на смирувачките маски. Најмногу нежна грижа за вашите очи. ☁ Уживајте во спиење - облечете ја лесната маска за спиење на очите и уживајте во вашиот „сладок дремка“ без разлика дали патувањето, дома, хотел, воз или каде било каде што некој му пречи светлина. ☁ Прилагодлива лента-Оваа маска за очи за спиење има удобна, флексибилна и безболна лента за глава што не се движи или паѓа додека спиете. ☁ Совршено блокирајте ја светлината - Специјална темна полиестерска маска за спиење. Нашата најдобра маска за спиење ви овозможува да го елиминирате сјајот. Маската може да ја отстрани светлината понатаму, да обезбеди удобна околина за спиење за вас. ☁ Размислен подарок - капаците за очи за спиење можат да бидат посебен подарок за вашите родители, сопруг, сопруга, старешини и пријатели. ☁ Материјал - изработен од 100% висококвалитетен полиестер. Супер-мека, кул релаксација на смирувачките маски. Најмногу нежна грижа за вашите очи. ☁ Уживајте во спиење - облечете ја лесната маска за спиење на очите и уживајте во вашиот „сладок дремка“ без разлика дали патувањето, дома, хотел, воз или каде било каде што некој му пречи светлина.

Други карактеристики

Најдобри понуди